Allahindlus!

Muinasjutukalender 2021

Original price was: €7.50.Current price is: €2.00.

Kirjeldus“Muinasjutukalender 2021” koosneb 12 pildist ning lühikesest lõbusast jutukesest nende kohta. Viimasel kolmel aastal on “Muinasjutukalendri” tegelased olnud Trulla ja Tralla ning kokku on nendega ilmunud 36 minijutukest. Sellel aastal otsustasin Trullal ja Trallal natuke puhata lasta ning kasutada vahelduseks teisi tegelasi ka, nõnda te leiategi kalendrist koeri, kasse, linde ja muid elukaid. Kalender on A4 (210x297mm) suuruses ja mahub kõige väiksemasse pakiautomaati või maksikirjana postkasti.

“Ta istus rõõmuga oma karvase koorega kiivil ja mõtles õnnelikke mõtteid – sume kevadine mäebriis lendles kui voolav jõgi üle ta niiske selja, kusagil sibasid talveunest ärganud putukad ning mõnusat tärkava looduse lõhna olid kõik kohad täis. Ühtegi kurge ei olnud näha ja konnake lootis, et nii ka jääb, sest kured olid üks igavene nuhtlus”

Muinasjutukalendri jutud sobivad igas vanuses inimestele. Muinasjutukalender sobib suurepäraselt kingituseks. Lisaks lõbusatele piltidele, on ta siiski praktiline ja vajalik asi.

Sellel aastal on kalendreid poole vähem kui varem. Kindlasti soovitan aegsalt kalendri ära tellida, sest kõikidele ei pruugi hiljem enam jätkuda!

Hulgi ostes on soodsam ja selleks küsige hinnapakkumist.

 

144 laos