Allahindlus!

MUINASJUTUKALENDER 2019

2,50

Kirjeldus

NIMI: Muinasjutukalender 2019 “Trulla ja Tralla lähevad matkale”
MÕÕDUD: 210x297mm (A4)
HIND:  2,5
KIRJELDUS: Muinasjutukalender 2019 on seinakalender, mis lisaks traditsioonilisele kalendrile ja piltidele sisaldab endas ka iga kuu muinasjuttu kahest toredast elukast nimega Trulla ja Tralla. Sellel aastal plaanivad nad minna matkale, koos kohtutakse erinevate tegelastega ja sünnivad vahvad vestlused.

“Teeme peatuse, mu jalanõud hõõruvad,” kurtis Trulla ja viskas ennast vastust ootamata esimesse  mustikapuhmasse pikali.
“Sul pole jalanõusid,” ütles Tralla vastu ja jätkas: “aga peatuse võime sellegipoolest teha, siin on palju marju, sööme natuke!”
“Mustikad on prebiootikumid, nad sisaldavad aineid, mis toidavad hästi probiootikume meie soolestikus!” ütles Trulla, endal suu sinine.
“Appike, kõndimine ei mõju sulle hästi, sa sonid!” ütles Tralla ja katsus Trulla otsmikku.
“Ära muretse, ma lugesin lihtsalt eelmine aasta mägraonu poolt kirjutatud raamatut “Meeletu mustikamaailm” ning sealt jäi selline lause meelde!” Trulla vaikis hetke ning jätkas sosistades:”Mul pole aimugi, mida see tegelikult tähendab!”

Muinasjutukalendri on joonistanud, kirjutanud ja kujundanud Marko Pikkat. Selle aasta kalender on juba üheksas omataoline.

Kategooria: